RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU02596-1003 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU02596-1003 2 3/4 Inch Faucet Self Serve Chrome Black Handle
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU02596-1003 |
| Manufacturer Part # | BU02596-1003 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU02596-1003 Color Black Handle, Material Chrome, Width 2 3/4", 70 Mm, Height 1 1/2", 38 Mm, Inlet 1/2", 13 M, Outlet 7/16", 11 Mm
