RestaurantSupply.com is your trusted source for Edlund can opener parts.
- Authorized Edlund dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Edlund BU008 can opener parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Edlund BU008 1 Inch Bumper Ers/epz Platform Stainless Steel Support
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | BU008 |
| Manufacturer Part # | BU008 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund BU008 Bumper Ers/epz Platform