RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BT2342 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam BT2342 2.8 Inch Wide Bracket Cutting Board Stainless Steel with Secure Mounting
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BT2342 |
| Manufacturer Part # | BT2342 |
| Height | 1.65" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 8.85" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BT2342 Bracket Cutting Board 1p C.
