RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BT-26616 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam BT-26616 2.1 Inch Bracket Door Handle Mounting Aluminum Matte Metallic
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BT-26616 |
| Manufacturer Part # | BT-26616 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BT-26616 Bracket Door Handle Mtga Sc
