Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints BRS917 Brush 2.5 Inch Bristles Ergonomic Corrosion Resistant Black Handle
Item:
#1139645
Technical details
| Manufacturer | Bar Maid |
|---|---|
| Model Number | BRS917 |
| Manufacturer Part # | BRS917 |
| Height | 6.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints BRS917 Brush 2.5 Inch Bristles Ergonomic Corrosion Resistant Black Handle
