- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting BR0153 3.8 Inch Black Faucet Handle for Beverage Dispensers
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | BR0153 |
| Manufacturer Part # | BR0153 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting BR0153 Black Faucet Handle
