Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints BR-002-15 3 Inch Roller Bearing Steel - OEM for Commercial Equipment
Item:
#1491083
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | BR-002-15 |
| Manufacturer Part # | BR-002-15 |
| Height | 1.19" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints BR-002-15 3 Inch Roller Bearing Steel - OEM for Commercial Equipment
$1,035.72
Unit price
/
Unavailable
