- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints BOR2417HD 4.5 Inch Steam Pan Liner Half 250/roll OEM - Available
| Manufacturer | Elkay |
|---|---|
| Model Number | BOR2417HD |
| Manufacturer Part # | BOR2417HD |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 3.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Elkay BOR2417HD Steam Pan Liner Half 250/roll