RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BN-28775 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam BN-28775 2.45 Inch Burner OEM Stainless Steel Pipe for Commercial Ovens
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BN-28775 |
| Manufacturer Part # | BN-28775 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BN-28775 I Burner (chamber Pipe) Esg's
