FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BN-27705 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam BN-27705 30 Inch Gas Burner Heat Exchanger Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BN-27705 |
| Manufacturer Part # | BN-27705 |
| Height | 8" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BN-27705 Burner Heat Exchanger Ki T10.20/12.18 Esg
