RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BN-23533 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam BN-23533 2.55 Inch Gas Burner Stainless Steel OEM Component
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BN-23533 |
| Manufacturer Part # | BN-23533 |
| Height | 1.1" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BN-23533 I Burners Ct Plt Natgas Fullas