Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints BN-002-11 2.9 Inch Needle Bearing Stainless Steel OEM Component
Item:
#1490440
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | BN-002-11 |
| Manufacturer Part # | BN-002-11 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints BN-002-11 2.9 Inch Needle Bearing Stainless Steel OEM Component
$33.07
Unit price
/
Unavailable
