RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BM22606 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam BM22606 1.3 Inch Black Neoprene Bumper with 16 Male Thread
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BM22606 |
| Manufacturer Part # | BM22606 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BM22606 Bumper 3/8 16 Male Threa Dblack Neoprene
