- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Blodgett 61882 Bar Door Locking 4 Inch Stainless Steel Security Lock
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 61882 |
| Manufacturer Part # | 61882 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 76" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 61882 Bar Door Locking 2.20
