RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 5732 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 5732 Caster 4.9 Inch 300 lbs No Brake - OEM Mobility
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 5732 |
| Manufacturer Part # | 5732 |
| Height | 2.65" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 2.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 5732 Caster 5 W/o Brake 300#
