RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 52956 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 52956 1/4 Inch Diameter Flex Tube 12 Inch Length OEM
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 52956 |
| Manufacturer Part # | 52956 |
| Height | 1.6" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 13.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 52956 Kit Flex Tube 1/4x12lon G
