RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 51617 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 51617 3.7 Inch Elbow 1/4 PTC to 1/4 NPT Connector
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 51617 |
| Manufacturer Part # | 51617 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 51617 Elbow 1/4 Ptc X 1/4 Npt Swi
