RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 50630 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 50630 18 Inch Door Assembly Left Hinged Galvanized Steel
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 50630 |
| Manufacturer Part # | 50630 |
| Height | 2" |
| Width | 18" |
| Depth | 42" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 50630 Door Assy Lh