Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield BLM45750-2584 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield BLM45750-2584 7 Inch Blade and Holder Assembly Type 12 Blades
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | BLM45750-2584 |
| Manufacturer Part # | BLM45750-2584 |
| Height | 1.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield BLM45750-2584 Size 7/16", 11 Mm, Type 12 Blades
