Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield aftermarket coffee service supplies.
- Engineered to match existing Bloomfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bloomfield BLM2D70234 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield BLM2D70234 7.5 Inch Stainless Steel Brew Basket for Coffee Systems
| Fits with Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | BLM2D70234 |
| Manufacturer Part # | BLM2D70234 |
| Height | 3.5" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield BLM2D70234 Brew Basket
