Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints BLK311 0.95 Inch Bearing Stainless Steel OEM Replacement
Item:
#1447850
Technical details
| Manufacturer | Biro |
|---|---|
| Model Number | BLK311 |
| Manufacturer Part # | BLK311 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints BLK311 0.95 Inch Bearing Stainless Steel OEM Replacement
