Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints BLDFAN2.5S 2.4 Inch Aluminum Fan Blade for Ventilation
Item:
#1201294
Technical details
| Manufacturer | FWE |
|---|---|
| Model Number | BLDFAN2.5S |
| Manufacturer Part # | BLDFAN2.5S |
| Height | 0.6" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 2.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints BLDFAN2.5S 2.4 Inch Aluminum Fan Blade for Ventilation
$30.60
Unit price
/
Unavailable
