RestaurantSupply.com is your trusted source for Blakeslee commercial dishwashers.
- Authorized Blakeslee dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blakeslee 81608-B commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blakeslee 81608-B 8 Inch Detergent Tubing Clear Co-polymer
| Manufacturer | Blakeslee |
|---|---|
| Model Number | 81608-B |
| Manufacturer Part # | 81608-B |
| Height | 0.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blakeslee 81608-B Detergent Tubing (clear)
