RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett BL98458 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett BL98458 1.85 Inch Brass Gas Shutoff Valve Manual Operated
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL98458 |
| Manufacturer Part # | BL98458 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL98458 Valve Gas Manual Shutoff 1/2"
