RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett BL61753 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett BL61753 6.25 Inch Spring Shaft Seal for Commercial Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL61753 |
| Manufacturer Part # | BL61753 |
| Height | 1.65" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 8.75" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL61753 Spring Shaft Seal