- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Blodgett BL61733 2.45 Inch Stainless Steel Drain Strainer with Corrosion Resistant Mesh
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL61733 |
| Manufacturer Part # | BL61733 |
| Height | 0.05" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL61733 Drain Strainer
