RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett BL61601 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett BL61601 4.05 Inch Hand Sprayer Hose for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL61601 |
| Manufacturer Part # | BL61601 |
| Height | 3.15" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 11.95" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL61601 Hand Sprayer Hose
