RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett BL60130 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett BL60130 OEM Pressure Sensitive Switch for Commercial Kitchen
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL60130 |
| Manufacturer Part # | BL60130 |
| Height | 0.81" |
| Width | 0.81" |
| Depth | 1.19" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL60130 Pressure Sensitive Switc H Brk
