RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett BL60112 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett BL60112 0.55 Inch Quick Action Coupling for Commercial Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL60112 |
| Manufacturer Part # | BL60112 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL60112 Quick Action Coupling 6x 8 Jan
