Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart BL5386 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart BL5386 .018 Inch Nat Pilot Burner Orifice 3/16 Inch Brass
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL5386 |
| Manufacturer Part # | BL5386 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL5386 .018" Nat Pilot Burner Orifice 3/16"
