RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett BL20360 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett BL20360 3.55 Inch Stainless Steel Temperature RTD Probe with Descriptors
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL20360 |
| Manufacturer Part # | BL20360 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL20360 Temperature Rtd Probe
