Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Middleby Marshall BL20162 13/32 Inch x 1 5/16 Inch Time Lag Fuse 600V 10 Amp
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL20162 |
| Manufacturer Part # | BL20162 |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL20162 Sc-10 Fuse 600v 10 Amp Time Lag, 13/32" X 1 5/16", Southbend
