RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett BL19677 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett BL19677 3.85 Inch Wire Flame Sensor Dfg50 for Gas Appliances
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL19677 |
| Manufacturer Part # | BL19677 |
| Height | 0.95" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 6.05" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL19677 Wire Flame Sensor Dfg50