Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart BL11224 2-1/4 Inch Black Control Knob Gas Electric Core Knob
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL11224 |
| Manufacturer Part # | BL11224 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL11224 Black Printed Knob, [ 2-1/4 Dia ] [ Off-550-200] [mount .187] [position D], Anets Gs2460 Sg2460, Blodgett Ctb Ctbr
