FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride BKPT1185S bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride BKPT1185S 11 Inch Stainless Steel Grate Top Cooking Unit with Fajitas
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | BKPT1185S |
| Manufacturer Part # | BKPT1185S |
| Height | 0.01" |
| Width | 11" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride BKPT1185S Grate Top Fajita [xx/ch]