RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride BKPA4980T commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride BKPA4980T 8 Inch Stainless Steel Oven Sleeve Assembly with OEM Design
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | BKPA4980T |
| Manufacturer Part # | BKPA4980T |
| Height | 3.9" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 22.35" |
| Weight | 4.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride BKPA4980T Cont.pnl Sleeve Assy Ss[
