Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Carlisle Foodservice aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Carlisle Foodservice units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Carlisle Foodservice BKIB0075 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) BKIB0075 28 Inch Long Cool Cleaning Fryer Brush White Sparlon Bristles
| Fits with Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | BKIB0075 |
| Manufacturer Part # | BKIB0075 |
| Height | 1.38" |
| Width | 1.38" |
| Depth | 27.88" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) BKIB0075 Cool Cleaning Fryer Brush 28" Long, White Sparlon Bristles 1-3/8" Dia.
