Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim cart replacement parts and accessories.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim BJ120C cart replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim BJ120C Width 8 Inch Electric Bar Juicer with Stainless Steel Body
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | BJ120C |
| Manufacturer Part # | BJ120C |
| Height | 9" |
| Width | 8" |
| Depth | 17" |
| Weight | 7.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim BJ120C Bar Juicer
