RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon BFT060F mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon BFT060F 13 Inch Manual Whisk with Ergonomic Handle Stainless Steel
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | BFT060F |
| Manufacturer Part # | BFT060F |
| Height | 12" |
| Width | 13" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon BFT060F Whisk