- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Bevles 741996 16 Inch Heating Element Cover Stainless Steel Durable
| Manufacturer | Bevles |
|---|---|
| Model Number | 741996 |
| Manufacturer Part # | 741996 |
| Height | 3" |
| Width | 16" |
| Depth | 18" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bevles 741996 Heating Element Cover