Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air BEV712-013C-07 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV712-013C-07 18 Inch Door Gasket Black Magnetic Seal
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV712-013C-07 |
| Manufacturer Part # | BEV712-013C-07 |
| Height | 0.25" |
| Width | 18.75" |
| Depth | 33.13" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV712-013C-07 Door Gasket 21-1/2" X 31-1/2", Black, Mount Dart, Mag 3/8 Base 9/16" H 5/8", Beverage Air Ur30
