Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air BEV703-963D25 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV703-963D25 20 1/8 Inch Drawer Gasket Food-safe Elastomer
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV703-963D25 |
| Manufacturer Part # | BEV703-963D25 |
| Height | 2.3" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 12.2" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV703-963D25 Drawer Gasket 20 1/8" X 10 1/8"