Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air BEV703-963D-41 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV703-963D-41 15 Inch Gasket Door with Durable Material
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV703-963D-41 |
| Manufacturer Part # | BEV703-963D-41 |
| Height | 1" |
| Width | 15" |
| Depth | 23" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV703-963D-41 Gasket Door (23 1/8" X 15 1/8")
