RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air BEV703-342C commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV703-342C 0.6 Inch Push Handle for Beverage Air Units
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV703-342C |
| Manufacturer Part # | BEV703-342C |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV703-342C Lid Push Handle, Beverage Air, Bm23 Dd50 Dd58 Dd68 Dw49 Dw64 Dw79 Dw94 Gf24 Gf34, Gf48 Gf48-l Sf34
