Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air BEV6160100140 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV6160100140 5 Inch Door Gasket Assembly with Durable Material
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV6160100140 |
| Manufacturer Part # | BEV6160100140 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV6160100140 Door Gasket Assembly Ct 96