RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air BEV601-085A commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV601-085A 3.35 Inch Screw OEM Stainless Steel 1/2 Inch Length
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV601-085A |
| Manufacturer Part # | BEV601-085A |
| Height | 0.4" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV601-085A Screw Ppsm #8 X 1/2 Sd Ss
