RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air BEV501-087B commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV501-087B 4.3 Inch Electric Fan Motor Evaporator
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV501-087B |
| Manufacturer Part # | BEV501-087B |
| Height | 0.05" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV501-087B Fan Motor Evap 220v 50hz
