RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air BEV40B34S022B-01 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV40B34S022B-01 3.3 Inch Chrome Door Hinge Assembly Right Hand
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV40B34S022B-01 |
| Manufacturer Part # | BEV40B34S022B-01 |
| Height | 1.6" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV40B34S022B-01 Door Hinge Assy Chrome Btm Rh
