RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air BEV403-207D cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV403-207D 22.5 Inch Stainless Steel Shelf Food Storage
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV403-207D |
| Manufacturer Part # | BEV403-207D |
| Height | 1" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 23.25" |
| Weight | 6.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV403-207D Shelf 23.25x22.36 Ri18
