RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air BEV314-039D commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV314-039D Relay 1.3 Inch OEM Component for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV314-039D |
| Manufacturer Part # | BEV314-039D |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV314-039D Relay
